5 простих лайфхаків у Facebook

А ви знали, що легко можете стати повелителем Facebook? Опанувати супер-силу, за допомогою якої налаштуєте усе так, що користування цією соціальною мережею зробите по-максимуму продуктивним та приємним!

Стрічка не по темі, дописи незнайомих людей, запрошення в групи, типу, «продам бруківку недорого». Усе це можна приховати від своїх очей і насолоджуватися новинами, підібраними за вашими вподобаннями.

Лайфхак #1: Робимо життєпис корисним.

Знайдіть у вкладці Налаштування розділ «Життєпис і позначки». Просто забороніть кому-небудь залишати дописи у вашому життєписі. Перед весіллям, днем народження або яким-небудь іншим святом обмеження можна зняти, щоб отримати приємні привітання. Для постів з тегами на вас, є управа у вигляді цензури: ви самі дивитеся, що то за пост, і вирішуєте, чи може він бути розміщений на вашій сторінці.

Лайфхак #2: Постійне тегання.

Часто буває: невдале фото з корпоративу, а вас відзначають! На це теж є управа. Вас відзначили в пості або на фотографії, а вам не хочеться там бути? Видаліть мітку і живіть спокійно:) У постах потрібно натиснути на кнопку в правому верхньому куті, а в фотографіях на графу «Параметри».

Лайфхак#3: «Проблемні» друзі.

Буває, що друзі часто репостять незрозумілі записи чи жарти собі на сторінку, відповідно вони з'являються і у вашій стрічці. Якщо вам не хочеться це бачити, є кілька шляхів вирішення. Якщо терпіти несила, видаляйте з друзів. А як інакше? На сторінці клікніть на напис «Друзі» і в меню варіантів, що ж з ним можна зробити. Хочете радикального – видаляйте. Більш лояльна опція: «скасувати підписку на оновлення». Тоді ніхто не дізнається. Або ж можна просто попросити Фейсбук, щоб він сховав цю публікацію і не показував вам його оновлення. Тоді людина не зможе коментувати, писати в чат, відзначати вас в публікаціях і запрошувати вас на заходи, а ви не побачите подробиць з його життя.

Лайфхак #4: Коли запрошують на вечірку анонімних любителів канцтоварів.

Повністю відписатися від всіх заходів не можна, однак спам можна припинити. Знайдіть людину, що розсилає більшу частину дивних або непотрібних особисто вам подій і просто забороніть їй це робити. Ключ до проблеми знаходиться в розділі «Заблокувати» в налаштуваннях.
Лайфхак #5: Ваші досягнення в іграх – надбання всіх френд-стрічок!

Багато додатків, у тому числі ігрові, розміщують свої пости у вас на сторінці. Що не завжди зручно. В «Налаштуваннях» є спеціальний розділ – там можна зробити все так, щоб відомості про ваші активності в додатках були доступні тільки вам. А якщо ви полюбляєте на роботі пограти в ігри, і не хочете, щоб директор дізнався, спеціально для вас є функція «Завжди грати анонімно».
Прості поради збережуть вам нерви та час, адже тепер, ви зробите так, що у вашій стрічці буде тільки корисна і цікава вам інформація. Скористайтесь також інстаграмними заповідями, з ними ваш фотоконтент буде на вищому рівні!


Джерело: https://market.korupciya.com/2016/01/18/10-sekretiv-facebook-pro-yaki-vi-ne-znali/

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям!