Анна Ремарчук: квіткова історія власного життя

Шукаючи красиві профілі у Instagram, отримуєш неабияке естетичне задоволення та натхнення для душі. Неймовірне бажання розвиватись, вкладати частинку себе у кожен наступний пост. І все це про чарівний профіль Анни Ремарчук.
Як знайти: @annaremarchuk
Кількість фоловерів: 242 тис.
Місто: Київ
Тема: Квіти
Надихаюча цитата: #natureinthehands

Відкривши профіль Анни, бачиш перед собою незліченну кількість чарівних квітів різних видів, їхнього поєднання. Загальна картинка профілю так і манить своєю історією та глибиною кольорів. Концепція її Instagram – це передача свого власного бачення, свого навколишнього світу у проявах квітучої краси та гармонії. Сама Анна неодноразово на своїх майстер-класах наголошує на тому, що основна її мета – це передати красу та неповнорність кожної частинки навколишнього світу.

До речі, її хорошим та близьким другом є Леонід Мартинчик. Вони часто разом проводять спільні воркшопи по Instagram та створюють неймовірні світлини. Два блогери-професіонали у предметній фотографії надихають кожного до відкриття свого внутрішнього потенціалу та фантазії. Щодо її секрету успіху, то Анна Ремарчук наголошує, що тут нічого надзвичайного немає. Досягнути таку кількість фоловерів їй допоміг сам Instagram. Її фото одного разу було обрано у рекомендовані і потрапило на головний акаунт Instagram.

Good morning! ☕️????• Доброго ранку! Нарешті сонячно за вікном! ????????

Допис, поширений Anna Remarchuk (@annaremarchuk)