Обираємо блогера в Instagram

Ціни за розміщення рекламних постів в Instagram можуть бути від 50 гривень до 5 тисяч. Як не витратити гроші дарма і не розчаруватися у блогерах? Давайте навчимося визначати ефективність профілю та його відповідність до ваших інтересів та побажань.
Показники крутого та якісного акаунту в Instagram

Який профіль можна вважати достойним оплати за розміщення рекламних постів? Є 5 важливих показників, на які варто орієнтуватися.

1. Відсутність ботів та накруток. Тільки жива аудиторія.
2. Хороший показник переглядів stories та відео.
3. Адекватне співвідношення лайкв до постів до загальної кількості підписників.
4. Цікавий контент у профілі, який відповідає інтересам ваших потенційних клієнтів. Тобто не варто рекламувати дитячий одяг у блогера, який не має дітей.
5. Перегляньте підписників блогера на відповідність вашої цільової аудиторії.
Щоб потрібно зробити для правильного вибору блогера?

Якщо у геолокації блогер, якому ви збираєтесь платити гроші за рекламу, вказує завжди Київ, це не означає, що всі його підписники з цього міста. І якщо ваш продукт актуальний лише у Києві, попросіть інста-лідера надіслати скрін статистики. Вам у цьому можуть відмовити, проте є вихід! Вивчіть аудиторію людини самостійно, за допомогою будь-якого сервісу для аналітики, наприклад Livedune. Вручну оцініть якість та кількість коментарів до постів. Орієнтуйтеся на вік, інтереси, стать та інші осоьливості саме вашої цільової аудиторії.
Запам'ятайте: на відео та фото-пости в Instagram давно можна "накрутити" охоплення, а ось в stories та live-трансляціях - ні.

Як підібрати блогера під конкретну нішу самостійно?

Послугу підбору блогера надають спеціалісти з просування. Але якщо ви хочете зекономити, спробуйте підібрати блогера на біржах реклами, наприклад Epicstars, LabelUp, Adstamer чи Rotapos. У статистиці вказаний рейтинг, опис акаунту, приклади постів та інше.
Самостійно знайти блогерів у Instagram можна за ключовими словами, хештегами чи по геолокації.
Якщо ви ніколи не займались аналізом акаунту вручну, використайте системи аналітики. У базі Livedune доступно більше 40 тисяч акаунтів з різних соціальних мереж для аналізу. Щоб знайти блогера в Instagram, перейдіть на сторінку https://pro.livedune.ru/instagram/index та встановіть відмітку "Пошук по блогерах з доступним аналізом аудиторії".
Блогер -це теж робота, до того ж, клопітка. Спробуйте створити собі акаунт самотужки! Раніше ми писали про інстаграмні заповіді по фотоконтенту, можливо ви зможете зібрати багатотисячну аудиторію? :)

Джерело: Tooligram
Сподобалась стаття? Розкажіть друзям!