Свято для вас - контент для бренду

Як у святковий сезон бренди вітають своїх клієнтів, які способи комунікації є найефективнішими і п'ятірку найцікавіших фішок новорічної маркетингової кампанії, читай вже зараз!
Щорічно у святковому сезоні багато брендів розпочинають різдвяні та новорічні рекламні кампанії в соціальних мережах, щоб привернути увагу покупців. І це є доцільним і правильним рішенням. У переддень свят компанія Animoto провела дослідження, щоб дізнатися, як бренди підходять до маркетингу на свята, що працює і чому. Компанія опитала 1000 споживачів і 500 компаній і склала інфографіку на підставі дослідження.

За даними дослідження, 73% покупців відзначили, що присутність бренду в мережах вплинуло на їх купівельні рішення.

  • 88% брендів запускали в минулому році різдвяної кампанії і споживачі зазначили їх ефективність

  • Відеореклама - основний спосіб, як покупці дізналися про бренд або продукт до здійснення покупки

  • Для 56% споживачів відео в соціальних медіа вплинуло на їх купівельні рішення

WOO agency дізнались, які новорічні фішки можна використати у вашому бізнесі для привітання і залучення нових клієнтів!
1. Новорічний тест-драйв
Безліч людей сумніваються при купівлі продукту або послуги, бо бояться розчарування. В голові сидить думка: «А що, якщо я витрачу величезну купу грошей, а мені не сподобається продукт?» Що може розвіяти будь-які сумніви? Правильно! Можливість «спробувати». Ви раніше не практикували «тест-драйв» або «безкоштовні пробні заняття»? Тим краще! Це доводить унікальність вашої новорічної пропозиції. Запропонуйте клієнту безкоштовне відвідування клубу іноземних мов, безкоштовне заняття з тренером в спортзалі або те, що можете запропонувати. Повірте, буде попит, а за ним підуть і лояльні клієнти.


2. Новорічне привітання

Всі люблять турботу і увагу. Не забудьте привітати своїх клієнтів зі святами. Це підвищує прихильність користувачів до бренду. А якщо Ви ще й придумаєте якусь креативну форму привітання, ціни Вам не буде. Клієнт запам'ятає (що дуже важливо), а можливо і розповість (що ще важливіше) про Вашу компанію. І не забувайте, що привітання повинні бути персоналізованими.


3. Новорічне передбачення

Не вірите в передбачення? Але Вас ніхто і не змушує! Просто хороші слова про майбутнє піднімають настрій, віру в себе і «застряють» в голові. До того ж, думки матеріалізуються. Тому надихаючі передбачення цілком здійсненні! І багатьом клієнтам навіть дуже подобається такий прийом. Згадати хоча б «Сільпо», які постійно друкують передбачення на чеках. У цьому є своя фішка.


4. Новорічна лотерея


Суть лотереї в тому, щоб розіграти приз серед покупців. Ви можете влаштувати новорічну лотерею серед клієнтів, які зробили покупки на певну суму саме в святковий період. Виграш повинен бути гідний, адже лотерея багато говорить про компанію. Великий грошовий лотерейний приз здатний підвищити рейтинг компанії в очах клієнтів.


5. Новорічний квест


Досить незвичайний маркетинговий хід. Але дуже залучає користувачів! При чому, це може бути як віртуальний, так і реальний квест! Все залежить від Вашої фантазії і можливостей! В ході гри можна використовувати свій продукт, щоб учасники змогли його випробувати. Так Ви отримаєте клієнтів в майбутньому. А переможцю або цілій команді обов'язково приготуйте подарунок. І не скупіться! У будь-яку рекламу треба вкладати і серце, і душу, і грошові кошти.


Ви можете використовувати інструмент, який запропонували ми або придумати власний. Головне, не забувайте аналізувати його ефективність. Адже рекламна кампанія потребує аналізу, статистики та підрахунків. Як ще Ви зможете визначити, що прийняли правильне рішення, яке принесло користь компанії?


Бажаєте здивувати нестандартними рішеннями, підвищити лояльність клієнтів, трафік і продажі?

WOO Agency створить для вас унікальний контент!
Цікавить співпраця? Залиште заявку.
Error get alias
Сподобалась стаття? Розкажіть друзям!