ІНДИВІДУАЛЬНИЙ МАРАФОН

Персональний бренд
Персональний бренд

це два тижні практики та менторства, після яких ви почнете знімати сторіз, писати пости, надихнетесь на нові ідеї та побачите, що це дає реальні результати вже в перші дні

⏱ тривалість 14 днів, дату старту обираєте ви

ЛЮДИ КУПУЮТЬ У ЛЮДЕЙ

Ви маєте досвід, впевнено та захоплено робите те, що вмієте, але не знаєте як про це розказати, думаєте, що нікому не будете цікаві, і не вірите, що це щось дасть. Можливо, ви трохи застрягли і просто потребуєте когось, хто б вислухав, зрозумів і направив.
Я підтримав десятки підприємців та допоміг перетворити їх ідеї в дію, необхідну для запуску сильного персонального бренду. Разом ми визначимо ваші сильні сторони, запакуємо їх в контент та почнемо комунікацію з аудиторією.

Illustration

ДМИТРО МЕЛЬНИКОВИЧ

автор марафону, експерт з персонального брендингу, засновник та CEO агенції цифрового маркетингу з 2014 року, колумніст на Forbes та НВ

ДЛЯ КОГО МАРАФОН

Для підприємців, власників та керівників компаній

Правильно створений імідж особи завойовує довіру, підвищує впізнаваність та значущість бізнесу. Клієнти більш охоче купують, коли відчувають емоційний зв'язок, який може виникати тільки між людьми.

Для експертів та тих, хто ділиться досвідом

Все, що ви знаєте, можна монетизувати, якщо ділитись цим з тими, хто готовий платити за інформацію. Люди часто не довіряють рекламі, але готові повірити іншим, тим, хто вже пройшли складний шлях.

Для фрілансерів, які шукають клієнтів

Персональний бренд в соціальних мережах розповідає про вашу експертність та професіоналізм. Завдяки грамотно сформованому іміджу, клієнти почнуть самостійно звертатись до вас, як до спеціаліста-фрілансера.

МІЙ ПІДХІД ДО МАРАФОНУ

ІНДИВІДУАЛЬНА РОБОТА

Я розумію, наскільки важливо мати когось поряд у розвитку персонального бренду. Когось, хто буде розуміти, надихати, приводити до тями та просто підтримувати.
Тому я максимально залучений до роботи з вами протягом всього марафону: на початку - це індивідуальна, майже двогодинна консультація у форматі інтервʼю-брифування; потім - моя підтримка у вигляді відгуків, рекомендацій та консультацій по кожному завданню; і на завершення - підсумкова зустріч, аналіз та розбір.
Я працюю лише з певною кількістю клієнтів на місяць, що гарантує мою зосередженість на вас, а також це допомагає залучити тих, хто, справді хоче діяти, виконувати завдання та застосовувати свої навички на практиці навіть за межами марафону.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ НА МАРАФОНІ

 • БРИФУВАННЯІнтервʼю зі мною перед початком марафону (зустріч записується). В результаті ви отримаєте цінну інформацію про себе, яку використаєте в завданнях марафону.

 • СТРУКТУРОВАНІ ЗАВДАННЯЩодня в один час ви отримуєте завдання, яке потрібно виконати протягом 24 годин.

 • ПІДТРИМКА ТА СПІЛКУВАННЯКожне завдання, задача чи питання, на яке ви не маєте відповіді, можна написати в чаті і отримати від мене вичерпну відповідь. За результатами марафону ми розберемо всі його етапи, з чим було найскладніше і як з цим працювати в подальшому просуванні персонального бренду.

 • КОНТЕНТ-ПЛАНМи разом складемо ваш контент-план, а також ви отримаєте багато пропозицій та ідей для натхнення.

 • МАТЕРІАЛЧек-лісти, інструкції та інші корисні матеріали про написання текстів, створення фото- та відеоконтенту.

ПРОГРАМА МАРАФОНУ

  ДЕНЬ 1Визначення цілей та тематики персонального блогу
  ДЕНЬ 2Опитування: хто я для своїх читачів
  ДЕНЬ 3Оформлення профілю та "генеральне прибирання" 
  ДЕНЬ 4Формування тем для публікацій та stories
  ДЕНЬ 5Пишемо "смачні" тексти
  ДЕНЬ 6Формування візуальної частини контент-плану: фото та відео + корисні базові програми
  ДЕНЬ 7Тематичні публікації
  ДЕНЬ 8Корисні фішки для stories та інтерактиви
  ДЕНЬ 9Вчимося бачити ситуативи
  ДЕНЬ 10День експертної думки
  ДЕНЬ 11Говоримо про тренди в соцмережах
  ДЕНЬ 12День розмовних stories + відгук
  ДЕНЬ 13Плануємо свій контент
  ДЕНЬ 14Підбиваємо підсумки, оцінюємо результати

ВАРТІСТЬ МАРАФОНУ

в залежності від того наскільки я залучений в роботу з вами, пропоную обрати серед пакетів Basic, Pro та Premium

Illustration

Basic

Illustration

$ 99

$ 199

Щоденні завдання в чат марафонуМатеріали марафонуПеревірка виконаних завданьБрифування на старті марафонуДопомога у створенні контент-плануАналіз та розбір в кінці марафонуІндивідуальна консультація

Pro

Illustration

$ 299

$ 399

Щоденні завдання в чат марафонуМатеріали марафонуПеревірка та розбір завданьБрифування на старті марафонуДопомога у створенні контент-плануАналіз та розбір в кінці марафонуІндивідуальна консультація

Premium

Illustration

$ 599

$ 699

Щоденні завдання в чат марафонуМатеріали марафонуПеревірка та розбір завданьБрифування на старті марафону (із залученням фасилітатора)Допомога у створенні контент-плануАналіз та розбір в кінці марафонуІндивідуальна консультація

ВАРТІСТЬ МАРАФОНУ

залежить від того наскільки я залучений в роботу з вами

Basic

Illustration

$ 99

$ 199

Щоденні завдання в чат марафону

Матеріали марафону

Перевірка виконаних завдань

Брифування на старті марафону

Допомога у створенні контент-плану

Аналіз та розбір в кінці марафону

Індивідуальна консультація

Pro

Illustration

$ 299

$ 399

Щоденні завдання в чат марафону

Матеріали марафону

Перевірка та розбір завдань

Брифування на старті марафону

Допомога у створенні контент-плану

Аналіз та розбір в кінці марафону

Індивідуальна консультація

Premium

Illustration

$ 599

$ 699

Щоденні завдання в чат марафону

Матеріали марафону

Перевірка та розбір завдань

Брифування на старті марафону із залученням фасилітатора

Допомога у створенні контент-плану

Аналіз та розбір в кінці марафону

Індивідуальна консультація

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ (FAQ)

 • Для кого марафон?

  Індивідуальний марафон "Персональний Бренд" призначений для підприємців, власників та керівників компаній, які шукають підтримку у розвитку свого персонального бренду. Це для тих, кому не вистачає часу та натхнення, щоб зосередитись на формуванні цілей та мети розвитку бренду, скласти свій особистий план просування, або ж банально нема впевненості, що з того щось вийде. Марафон точно не для тих, хто очікує, що все буде зроблено за них - над своїм брендом потрібно постійно працювати. На марафоні ви отримаєте розуміння та натхнення, які вам потрібні, але маєте бути готові втілювати поради в життя і нести відповідальність за власні результати.

 • Яка тривалість та коли починається марафон?

  Тривалість індивідуального марафону 14 днів і розпочати його можемо з дати, яку з вами узгодимо.

 • Який рівень знань потрібно, щоб взяти участь в марафоні?

  Ви можете брати участь у марафоні, навіть, якщо тільки створили сторінки в соцмережах та не зробили ще жодної публікації. Всі завдання прості у виконанні та будуть цікаві кожному. Головне щоб було натхнення розвивати свій персональний бренд!

 • Як буде відбуватись комунікація по завданнях?

  Вся комунікація по марафону відбувається у закритому каналі в Telegram, в який вас буде додано одразу після брифування.

 • Чи перевіряються завдання?

  Так, виконання кожного завдання перевіряється. Також, в залежності від обраного вами пакету, ми можемо розібрати кожне завдання, з яким у вас виникли труднощі.

 • Чи буду я працювати безпосередньо з Дмитром?

  Так, ви будете працювати безпосередньо зі мною під час марафону. Мені подобається взаємодіяти з клієнтами один-на-один, а тому я працюю з невеликою групою клієнтів протягом місяця. Таким чином, я можу приділити кожній людині ту увагу, на яку вона заслуговує.

 • Чого я можу очікувати від індивідуального марафону?

  Під час індивідуального марафону "Персональний Бренд" я буду підтримувати і направляти вас, щоб допомогти знайти те єдине, в чому ви найсильніші. Це і будемо використовувати як базис вашого персонального бренду. Також за допомогою консультацій, ми створимо плани та стратегії, необхідні для розвитку персонального бренду.

 • Скільки триває брифування на старті марафону?

  Первинне брифування відбувається у формі інтервʼю, яке записується, тривалістю від однієї до двох годин. Мені це дає можливість краще вас зрозуміти та оцінити потреби, а вам побачити себе зі сторони та надихнутись на ідеї.

 • Чи можемо ми продовжити роботу після марафону?

  Звісно! Пропоную про це поговорити після марафону ;)

Завдяки марафону зрозумів, як систематизувати свою діяльність у соцмережах і зробити її помітною для читачів.

Illustration

Сергій Біденко

антикризовий та репутаційний радник

Марафон підійде підприємцям та експертам різних напрямків. Це дуже зрозуміла покрокова інструкція як розвивати свій бренд цікаво, корисно і без затрат часу.

Illustration

Ольга Романенко

CEO Ecopan LLC

Вам точно на марафон, якщо бізнес зав’язаний на вашій експертності і професіоналізмі, а ви маєте бажання ділитися накопиченими знаннями та вміннями. Тут все просто, логічно, цікаво і головне - результативно.

Illustration

Христина Недоступ

засновниця медичного центру «Інститут здоров’я Баланс»

Персональний бренд став необхідністю в сучасному світі, а ми - головним маркетинговим каналом своєї справи. Дмитро допоміг мені правильно вибудувати стратегію проявлення себе в публічному просторі.

Illustration

Оксана Барчук

стоматологиня, засновниця медичної клініки PRIORA

РОЗКАЖІТЬ СВОЮ ІСТОРІЮ,ПОЧНІТЬ ДІЛИТИСЬ ДОСВІДОМ ТАПРОЯВЛЯТИСЬ!