Emoji – покажуть емоції краще за вас

Emoji або, як ми звикли їх називати — смайли, все більше і більше захоплюють наше життя. Усе через те, що у сучасному світі люди заклопотані та постійно кудись поспішають, тому простіше відреагувати на повідомлення, фотографію чи відео — смайлом.Так можна значно зекономити час та яскравіше показати свою емоцію. Але що ми знаємо про Emoji?
Happy birthday Emoji!

Днем народження смайлика вважається 19 вересня 1982 року. Саме в цей день американський вчений Скотт Фальман запропонував смайл «:-)» для позначення жарту, а «:-(», навпаки, для позначення сумного змісту. Так і були офіційно позначені перші смайлики.Азіатські друзі

Емотікони (друга назва смайлів, від слова «емоції»), які своїм існуванням зобов'язані японським аніме. Зараз вони користуються величезною популярністю, оскільки яскраво передають емоції, повторюючи міміку персонажів аніме, наприклад:

^ _ ^ - задоволення,

O_o - шок, здивування,

> _ < - занепокоєння.Неправильний Sleepy Face

Цей смайл неправильно використовують для вираження суму. Відповідно до стандарту Unicode (це спеціальний сервіс, що регулює символи), цей emoji називається «sleepy face», тобто блакитна бульбашка символізує сон, а не сльозу.
Війна за Emoji

Emoji раз у раз стають причиною суперечок між виробниками смартфонів. Наприклад, корпорація Samsung у 2011 році подала позов компанії Apple щодо патенту на введення смайликів, що дало привід фірмі Varia (компанія з виробництва системного забезпечення) призвати до суду вже Samsung і RIM (канадську телекомунікаційну компанію, широко відому як виробника бізнес-смартфонів BlackBerry) для захисту аналогічного права.


Світова залежніть

Існує сервіс Emoji Tracker, який слідкує за частотою надсилання символів у мережі Інтернет. Так от, згідно з моніторингом, щодня тільки у додатку Facebook Messenger надсилається більше 5 мільярдів Emodji!Смайли часто викорстивуються і у сфері SMM для привернення уваги до публікацій та полегшення сприйняття. Головне тут - знати міру, адже пости, перенасичені emodji, навпаки, відлякують. Читайте більше про те, що таке SMM та з чого варто починати.
Сподобалась стаття? Розкажіть друзям!