Ilonkis_teksomolika: стиль та довершеність

На просторах Instagtam так багато різноманітних профілів, які чарують своїм стилем та неймовірним смаком, своєю душевністю та глибокою індивідуальністю. Усміхнена та позитивна Ilonkis є такою особистістю, про яку сьогодні йтиме мова.
Кількість фоловерів: 83,6 тис.
Місто: Львів
Тема: fashion&lifestyle&traveller blogger
Діяльність: insta photographer, model, content creator
Має свій Telegram channel

Відкривши профіль Ilonkis, зачаровуєшся глибиною та гармонійністю кольорів та їхнього неймовірного поєднання. Тут все «по правилах» інстаграму, загальна картинка профілю вдало передана, із своїм змістом та індивідуальністю її автора. Багато світлин із повсякденого життя, які всі дуже світлі та відкриті для розуміння. Кожен пост складений та оформлений по своїх «канонах», де картинка відповідає опису. І це, на хвилинку, не просто описи, а думки, роздуми, власні поради, певний досвід. Кожен тут знайде щось для себе. І стильні луки, різноманітні кадри із подорожей, фото інтер'єрів, архітектури міста, флетлеї та багато іншого.

Ось декілька таких натхненних світлин:
Це все слугує прикладом для створення свого власного індивідуалізму на просторах Instagram. Заклик бути собою, впевнено рухатись до своєї мети та вірити у власну унікальність.
Сподобалась стаття? Розкажіть друзям!