Інстаграмні заповіді: поради по фотоконтенту

Створити аккаунт в Instagram – справа кількох хвилин. Купити неактивну аудиторію займе взагалі декілька секунд. Але якщо ви прагнете розвивати свій бізнес чи власну сторінку, хочете щоб вас читала країна, а не тільки друзі й знайомі, тоді настав час подумати про фотоконтент, яким ви будете наповнювати свій профіль. Розберемо прості заповіді успішного інстаграму.
1. Не забувай при світлі денному фотографувати.

Фото виглядатиме живим і приємним на вигляд, якщо воно зроблене при денному світлі. Звичайно, якщо у вас є студійне обладнання, то вам пощастило. Але таке буває не у всіх. Тому справжнім і крутим джерелом світла стане просто вікно. Одна з причин, чому краще використовувати денне світло: воно непомітне на фотографії. Воно створює природні тіні, таким чином ви фото наблизите до людей. Якщо вам здається, що тіні занадто жорсткі, для предметних фото існує лайфхак. Використовуйте білий ватман: розміщуйте його між предметом, який фотографуєте та собою, тоді тіні або зникн уть, або будуть не такими помітними, м'якими.

2. Забудь про фільтри інстаграмні на 100%

Ми живемо в час, коли на смартфон можна завантажити безліч програм для обробки фото. Хіба ви настільки майстерний, і можете публікувати фото в Інтернет без втручань фотошопу. Проте у програмах для обробки фотографій навіть у мобільній версії можна з темного фото зробити світле, змінити кольори чи навіть видалити деякі предмети. Вам цілком вистачить таких додатків як Facetune, де ви можете розмити фон, відбілити предмети та попрацювати з обличчям (існує дві версії: безкоштовна і платна. У платної трохи більший функціонал), Snapseed, тут можна додати текст, виправити баланс білого чи накласти цікаві ефекти. Для кольорокорекції – існує мобільна версія програми Adobe Lightroom. Вона є безкоштовною і має досить крутий функціонал, з яким ви зможете навіть повністю змінювати кольори окремих предметів. Цікаво тим, хто веде свій профіль у певному кольорі. Редагувати фото можна і безпосередньо в Instagram, проте, після того, коли прочитаєте цей абзац, забудьте про те, що фільтри можна накладати на всі 100%. Макисмум 10-15%, все має бути природньо.

3. Ідею власну створи і в люди просувай

Над красивим аккаунтом, який приносить естетичне задоволення, треба попрацювати на етапі, коли фото ще не зроблено. Якщо у вас є улюблений колір, використовуйте його на всіх фото. Але без фанатизму, не змінюйте зелену травичку на фіолетову і небо не чіпайте, максимум, що можете зробити, це додати трохи насиченості. Також красиво виглядатиме, якщо використовувати на всіх фото якийсь один і той самий предмет. Це може бути намисто, квітка чи будь-який інший декор. Ця ідея підійде для бізнес-аккаунту, де продається одяг чи, наприклад, їжа. Цікавий задум ведення профілю, запорука успіху вашої справи.

4. Завжди думай, на якому фоні селфі своє робиш

Кожен напевно бачив селфі, на якому зображена красива дівчина, проте на фото є одне «але»: фон. Коли позаду вас фіранка чи старі шпалери, то фото може мати велике охоплення тільки за рахунок того що над ним будуть сміятися. Так-так, фото буде гарним, якщо зроблене при денному світлі, тому що тоді маленькі дефекти на обличчі приховуються. Але перед тим, як фотографуватися перед вікном, відсуньте фіранку вбік, а якщо позаду залишаються небажані предмети: завантажуєте світлину у фоторедактор і допрацьовуєте.5. Ніколи не перевантажуй фото свої

Ця проблема стосується переважно початківців. Якщо ви хочете робити красиві предметні фото, не потрібно складати в кадрі усі декорації, які знайдете вдома. Тобто якщо готуєте пост про користь вівсянки і фотографуєте цю кашу, не обсипайте тарілку і простір навколо неї усілякими крупами, спеціями і сухими квітами, які лежать у старих книжках вже довго. Пам'ятайте правило: що менше – то краще. Фото без надмірних декорацій виглядатиме значно приємніше для очей.

Дотримання цих елементарних заповідей допоможе вам досягнути успіху і не витрачати свій час дарма, адже ви вже знаєте, що і в якому порядку треба робити.

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям!