Леонід Мартинчик: український блогер із ароматом кави

Зараз ми перебуваємо у активній комунікації. Все наше життя тісно пов'язане із соціальними мережами - це вже такий спосіб існування. А мережа Instagram точно не може бути поза увагою та стала частинкою кожного із нас.
Сьогодні ми звернули увагу на профіль популярного українського блогера Леоніда Мартинчика. Ось посилання на його акаунт @leonid.martynchyk.
Кількість фотоверів: 74,5 тис.
Місто: Львів
Тематика: кава, квіти, предметні фото
Відкривши сторінку Леоніда, одразу бачиш перед собою яскраві, життєві, чуттєві фото. Це і світлини кави, квітів, будівель, елементів інтер'єру, світлини із власного життя. Якщо проаналізувати його роботи, то Леоніда Мартинчика можна вважати справжнім майстром у сфері предметних фото. Поєднання різноманітних деталей у кадрі роблять свою роботу.
Все ніби просто, але результат неперевершений. Як ми знаємо, він проводить багато різноманітних майстер класів, лекцій про
«філософію» інстаграму, про те, що це не просто соціальна мережа,
а поле для представлення своєї діяльності. І тут можна з ним погодитись,
адже просто красивих світлин недостатньо, потрібен опис,
який повинен у собі нести певну історію, свою цікавинку, свою
особливу «нотку». Саме профіль Мартинчика є втіленням усьго цього.
Щодо цікавинок із його особистого життя, то він також пише вірші, відома
його збірка «Поезія білого неба», яка стала основою його «філософії» та його персонального бачення світу. Він є автором відомого хештегу #каваякспосібжиття і тут зібрані не просто світлини кави, а цілі історії її власників. До речі, сам Леонід родом із Івано-Франківська. Своїм прикладом він показує, що не потрібно когось копіювати, потрібно бути собою, показувати своє бачення, вірити у свої сили та впевнено рухатись вперед. Не бійтеся мріяти, адже все можливо досягнути. Його профіль надзвичайно атмосферний, проникнутий однією ідеєю та закликом до створення своєї власної «маленької історії» у Instagram.

#martynchykfoodphoto ☕️

Допис, поширений Леонід Мартинчик???? (@leonid.martynchyk)

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям!