Маркетингова стратегія
Будуємо довгострокову маркетингову стратегію бренду на основі глибокого аналізу бізнесу клієнта.
Опитування цільової аудиторії
Брифінг з клієнтом
Аналіз опитування
Створюємо стратегію в декілька етапів для максимальної ефективності:
Аналіз конкурентів
Визначення ніші
Формування цінності бренду
Позиціонування
Створення креативної ідеї
Створення комунікаціної стратегії (tone of voice)
Визначення KPI`S рекламних кампаній
Презентація результатів клієнту.
Кейси
Відгуки
Народний депутат України, автор ідеї та засновник ТК «Буковель»
Команда «WOOO agency» — професіонали своєї справи. Приємно працювати з людьми, які знають, що потрібно його клієнту, які впевнено йдуть до досягнення поставленої цілі, не зважаючи на стислі терміни чи труднощі під час виконання завдання. Для ТК «Буковель» «WOOO agency» не просто підрядник, це справжній партнер, який на рівні з командою курорту вкладає свою енергію та душу в результат. Соціальні мережі сьогодні — це потужний і важливий канал комунікації. Звичайно, що з цим інструментом ще потрібно вміти правильно працювати. Важливо довіряти цю справу професіоналам. Саме такими, як на мене, є «WOOO agency».
засновник компанії Адвентур
Ну що ж) майже 7 місяців спільної роботи з Wooo і вже можна підбити певний підсумок 🙂 за цей час було зроблено величезний шмат роботи 💪
На початку завжди складно, а зважаючи, що піднімали ми сторінку в фб і інстаграмі з нуля, і на даний момент вже доросли до позначки 6к фоловерів без жодного накручування і ботів, можна одразу зрозуміти, що люди серйозно підходять до проектів за які беруться! Чіткий план, постійний аналіз і влучний таргетинг = Wooo agency 👌
Дякую вашій команді за підтримку, цікаві ідеї по розвитку наших сторінок, за те що прислухалися до побажань і втілювали їх у життя.
Окремо хочу подякувати Наталі, яка займається розвитком і підтримкою наших сторінок, Наталочко ти супер! ❤️
Юлі, яка згладжує усі кути, виступає в ролі модератора і коригує роботу. Звісно ж Зоряну, який створив дійсно неповторний і вже на 100% впізнаваний фірмовий стиль для нас і втілює усі мої (інколи шалені) ідеї в життя 😁І всім-всім хто так чи інакше приймає участь у цьому складному і надважливому для нас процесі!
Ви круті! Однозначно рекомендую!


Власник готелю Стара Правда
Якщо коротко то нам працювати з WOOO agency просто. Все завжди відбувається вчасно, реакція на будь-які прохання чи пропозиції миттєва. Неозброєним оком видно бажання агенції розвивати цей напрямок. Приємно коли працюєш з людьми, які мислять масштабними категоріями, а не живуть лише тимчасовою, разовою вигодою.

Для початку роботи з нами - заповніть форму.
Ви погоджуєтеся з обробкою ваших даних