Виклик:
Бренд МТВ ВІКЕ який 20 років на ринку і якому потрібні серйозні зміни, адже візуально він залишився у 2000 році.
МТВ ВІКЕ вже 20 років існує на велоринку Івано-Франківська, вони офіційні дилери світових велобрендів в Україні. Велосипед у них не купував лише лінивий. Але у 2020 не гоже виглядати так, як ти виглядав у 2000. Тому вони наважились на кардинальні зміни, за якими звернулись до нас.

Інсайт:
- «Я купував велосипед в магазині на Мельника»
- «В МТВ ВІКЕ?»
- «Я не знаю, той, що на Мельника.»Всі купували в МТВ ВІКЕ, але більшість не знало, ні назви магазину, ні його логотипу. Орієнтиром та впізнаваністю служили лише назва вулиці Мельника. Ба більше, жодних соцмереж у бренду не було, тому працювали вони лише за методом «сарафанного радіо».

Ідея:

«Привіт, оновлений МТВ ВІКЕ»
Ми оновили абсолютно все: від логотипу до айдентики.
Логотип, що підкреслює стриманість бренду та візуально передає мотив продукту. Офіційний дилер світових велобрендів в Україні — тепер виглядає інакше: стильно, динамічно та красиво.Left
Right
Left
Right
Нова айдентика для кожної категорії продукту та послуги. Мінімалістичні зрозумілі символи в новому брендингу МТВ ВІКЕ.

Фірмові кольори бренду змінились на: світлий (теплий), червоний та чорний. В поєднанні вони будуть нову гармонію бренду для офіційного дилера світових велобрендів в Україні МТВ ВІКЕ.Втілення в життя:
Повністю новий та цікавий логотип, який тепер можна побачити не лише в соцмережах бренду, але й в самому магазині. Зрозуміла адйентика, яка служить вказівниками в магазині. А також круте візуальне оформлення соцмереж та акції і бонуси від МТВ ВІКЕ, яких раніше не було.MTBBIKE

Брендинг