Рейтинг найбільш відвідуваних сайтів в Україні

Який сайт в Інтернеті ви відвідуєте найчастіше? Цікаво дізнатись, яке місце у топ-25 посідає соціальна мережа «Вконтакте»? Компанія TNS Ukraine презентувала вже традиційний рейтинг найпопулярніших сайтів України за грудень 2017 року.
Цей місяць продемонстрував стабільність охоплення, але все ж, деякі зміни відбулися. Через зниження охоплення на 2% п'ятірку найбільш відвідуваних сайтів покинула Wikipedia.org. Її місце зайняв Privatbank.ua.

Єдиний сайт, який показав помітний ріст у відвідуваності - Novaposhta.ua (+4%). Напевно, це пов'язано з передноворічним шопінгом українських користувачів, адже замовлення часто доставляє «Нова пошта».

Найбільш значне падіння продемонстрував Aliexpress, адже в грудні він втратив 5% охоплення. Хоча у листопаді був значний ріст. В TNS Ukraine це пояснюють тим, що завбачливі українці наперед подбали про подарунки рідним і замовляли їх задовго до свят.

Дивно, але заборонена соціальна мережа «Вконтакте» досі тримається в першій десятці. «Одноклассники» займають 24 позицію. Закриває першу топ-25 популярних сайтів Favorit.com.ua.

Люди переходять на сайти і діляться контентом не просто так. Читайте статтю про психологічні штучки, чому користувачі соцмереж роблять репости.
Сподобалась стаття? Розкажіть друзям!