@saba13_ (Sabina Musina): красива та успішна #мамаблогера

Красиві фото та цікаві тексти – ось він, секрет популярного блогу в Instagram. На перший погляд, схема проста. Однак, звісно, все насправді не зовсім так. Ти можеш бути прекрасним фотографом і письменником, але щоб залишитися в свідомості інших, потрібно мати щось особливе, що вирізняє тебе. І такою родзинкою, без сумніву, володіє профіль красуні @saba13_.Кількість фоловерів:
273k
Місто: Київ
Тема: fashion&lifestyle&travelblogger
Надихаюча цитата: #СабаМамаБлогера
Cпівзасновниця: @g.bar.kiev

Сабіна – мама маленького блогера, стильна модниця, номінант премії "Cosmopolitan Awards 2018" у категорії "Лідер думки" та просто весела та щира особистість.
Натрапивши одного разу на її сторінку, складно залишитися байдужим. Перше, що привертає увагу – це живі, яскраві, різноманітні та водночас цілком гармонійні фото. Друге – змістовні та щирі тексти, кожен з яких дає ефект присутності.

На сторінці Сабіни ви знайдете інформацію про модні тенденції, новинки у косметиці та улюблений одяг. Також вона розповідає про життя салону G.Bar, однією із засновниць якого є.
Молода мама ділиться власними історіями, життєвими принципами та цікавими спостереженнями. У її профілі багато фото з донечкою – маленьким блогером @pupsikira, зокрема фото у стилі "familylook" - #большаямаленькаяЯ.
Якщо ви шукаєте корисні рекомендації, джерело натхнення, прекрасний гумор, життєві історії, оригінальні flat lay, ідеї стильних луків, фото з красивих куточків світу, то не потрібно далеко ходити і підписуватися на невизначену кількість блогерів. Це все є на профілі Сабіни.

Вже в даний момент ви маєте можливість відчути візуальну атмосферу сторінки. Добірка фото нижче.