Sala4ka (Kristina Solomakha): бірюзова хвороба або захоплення, яке переросло у щось більше

Напевно у кожного користувача Instagram часто виникає питання, як стати особливими у цій соціальній мережі ? Як серед такої кількості різноманітних профілів виділитись, створити щось своє. Профіль Кристини Соломахи є таким, у прямому сенсі цього слова, яскравим прикладом.

Кількість фоловерів: 64,5k
Місто: Львів
Тема: lifestyle&travel blogger
Надихаюча цитата: #бірюзовахвороба
Засновниця: @OneDayShopLviv
Активно веде свій влог у YouTube: OneDayShop

Відкривши профіль Sala4ka, захоплюєшся ідеальним, гармонійним поєднанням кольорів та візуальним сприйняттям. Одразу уявляєш собі, що напевно такого результату досягнути надзвичайно складно. Переглянувши її світлини, робиш висновок, що потрібно цим "жити". Віддавати всю свою енергію та не боятись проявляти свій внутрішній світ. Профіль чарує своєю чіткою побудовою кожного кадру, загальною картинкою, яку так легко сприймати і від цього справді отримуєш естетичне задоволення. Тут зібрані усі різноманітні поєднання. І такі улюблені фото кави, предметні фото (фішкою є "відома" бірюзова скатернина), кадри із подорожей, красиві пейзажі, витончена архітектура, фото із власного повсякденного життя.
Але все це об'єднює одна спільна ідея. Справжня "Ода" усьому бірюзовому, що і є тією особливістю, яку так хоче мати кожен. Sala4ka є дуже активною та намагається розвиватись у різних напрямках. Прикладом цього є не лише Instagram, але і ведення власного влогу у YouTube, який зараз є невід'ємною частиною кожного популярного блогера, який хоче бути у "близькому" контакті зі своїми підписниками.
Можна тепер і відповісти на своє питання "Як стати особливими". Тут все просто. Бути собою, не боятись реалізовувати свої ідеї, бути відкритими до всього нового та активно експерементувати і обов'язково тоді все вийде!
Сподобалась стаття? Розкажіть друзям!