Додатки для створення відео для історій Instagram і IGTV

Корисна добірка безкоштовних додатків для створення та редакції відео для Instagram-stories та IGTV.
Quik - GoPro Video Editor
Ціна: повністю безкоштовно

Редактор Quik від GoPro не дарма був відзначений редакцією Google Play як один з кращих додатків редакторів. Якщо ваша мета - легко і просто редагувати відео на смартфоні, то це додаток вам точно підійде!

Примітка: якщо у вас айфон і вам потрібно більш просунутий додаток для монтажу відео, то краще тоді вибрати додаток Splice (на жаль, тільки iOS), який також створений компанією GoPro.

Додаток Quik від GoPro просто ідеально для створення цікавих відео з фотографій і коротких кліпів. Тут ви знайдете 26 безкоштовних стилів для створення відео з красивими переходами і ефектами. Додавайте до відео написи, заголовки, емоджі та багато іншого. У Quik є також безкоштовна бібліотека з 80 пісень, які можна накладати на відео. Якщо є бажання ви, звичайно, можете використовувати свої треки.

Порада: для перемикання на вертикальний формат, клацніть на іконку гайкового ключа > Формат > Портрет.
InShot
Ціна: безкоштовно, є вбудовані покупки.
Якщо у вас вже є якийсь найменший досвід роботи з відео, і вам бути хотілося мати інструмент, в якому можна редагувати, склеювати і обрізати кліпи, прискорювати відео, додавати музику і голос за кадром і т. п., то InShot вам має сподобатись.

Порада: для перемикання на вертикальний формат, клікніть на Canvas > 9:16 > далі просто скористайтеся слайдером, щоб відредагувати відео.
Videoshop
Ціна: безкоштовно, є вбудовані покупки

Videoshop - це ще один дуже хороший додаток для монтажу відео. Чим в він відрізняється від попереднього InShot? У Videoshop є можливість накладати відео (Impose tool) поверх інших фото і відео, а також зберігати свої проекти, які потім можна використовувати, як шаблони. У InShot можна зберегти тільки відео, над яким працюєте в даний момент, а ось Videoshop дозволяє працювати відразу над декількома проектами одночасно.

Ця програма особливо добра для тих, що тут можна створити свій власний шаблон відео і зберегти його. Це заощадить час, якщо ви будете використовувати програму, наприклад, для створення відео для IGTV. Просто продублюйте шаблон і на його основі робіть новий ролик.

Порада: для перемикання на вертикальний формат зайдіть в налаштування > портрет.
Enlight Videoleap
Тільки для iOS
Ціна: безкоштовно, є вбудовані покупки

Enlight Videoleap - відмінний додаток для монтажу відео, яке вміє практично все: від пошарового редагування до хромакея (зеленого екрана). Більш того, тут ви знайдете безліч спецефектів, накладення тексту на відео, звукові ефекти й просунуте редагування «картинки». Якщо не хочеться мати 10 додатків для обробки відео на телефоні, то Enlight Videoleap може стати тим єдиним, яке ви шукайте.

Основний мінус - всі нормальні функції потрібно докуповувати або ж оформляти підписку.
Додатки для додавання анімованого тексту до відео

Відео, зроблене з фото і кліпів, - це вже добре. А що, якщо хочеться додати до такого відео красиві вступ і висновок, та ще й зробити це прямо на телефоні? Це, виявляється, теж не проблема! Додатків сьогодні стільки придумали, що навряд чи знайдеться завдання, на яке ще не створили рішення. А для ІнстаграмТВ такі речі вже точно необхідні!
Adobe Spark Post
Ціна: безкоштовно, є підписка на сервіс

Adobe Spark Post - це, насправді, не зовсім редактор, а додаток для дизайну красивих зображень для соціальних мереж. Проте, за допомогою цієї програми ви можете створювати 4-х секундні анімовані кліпи з текстом, які потім можна використовувати як переходи, а також початок або кінець відео.

Порада: для того, щоб додати анімований текст, клацніть Effects > Animation > і виберіть анімаційний ефект, який найкраще підійде під ваше відео. Щоб отримати вертикальний формат, перегорніть формати, поки не дійдете до Instagram Story.
Ripl
Ціна: безкоштовно, є підписка на сервіс

Ripl - схожий на Adobe Spark Post додаток для дизайну, в якому можна з'єднати воєдино близько 12 зображень і додати до них красиві переходи. Що стосується анімованих переходів, то у Ripl вони набагато симпатичніші, звичайно. Єдина проблема в тому, що вибір кириличних шрифтів, як завжди, невеличкий, та й для доступу до хороших функцій доведеться оформляти підписку.

Порада: для того, щоб перейти на вертикальний формат, просто виберіть «vertical post size», коли створюєте новий проект.
Canva
Ціна: безкоштовно, є вбудовані покупки і підписка на сервіс

Canva - досить відомий інструмент серед багатьох користувачів інтернету. Додаток звичайно призначений для створення зображень, а не відео. Проте, з його допомогою можна створювати красиві заставки з текстом і потім додавати їх як слайд у ваші відео.
Додатки з безкоштовними фотографіями

При створенні відео для історій Інстаграм і ІнстаграмТВ, вам можуть знадобитися красиві зображення, наприклад, для відеокаверів, відеопереходів або для ілюстрації якоїсь ідеї.

Нижче два додатки, в яких ви знайдете тисячі красивих фотографій відмінної якості. Приємно, що ви можете абсолютно легально і безкоштовно звантажувати будь-яку кількість зображень, так що користуйтеся в своє задоволення!

PicPlayPost
Ціна: безкоштовно, є вбудовані покупки і підписка на сервіс

PicPlayPost Movie - програма, яка дозволяє створювати креативні відеоколажі з музикою. Як і в багатьох додатках, найкрутіші функції в PicPlayPost коштують грошей. Проте, кому не шкода заплатити, отримають унікальну можливість створювати довгі відео (до 30 хвилин!) в форматі 9:16, який ідеально підходить для історій Instagram і відео в IGTV. Відео в вертикальному форматі 9:16 можна використовувати в історіях всіх соціальних мереж, включаючи Вконтакте, Фейсбук, Snapchat, WhatsApp, та й взагалі скрізь в соціальних мережах.

Крім відеоколажів, в PicPlayPost ви можете додавати до відео анімований текст, з'єднувати короткі відео в довгий ролик з використанням красивих переходів, створювати GIF і слайд-шоу.


Джерело: pro-smm.com
Сподобалась стаття? Розкажіть друзям!