Створюємо відеоконтент для Facebook, який продає

Якщо ви стежите за трендами Facebook, то повинні знати, що останнім часом автори публікують все більше відеоконтенту на своїх сторінках. При цьому, деякі з них ефективніше використовують можливості платформи за інших, створюючи собі певну репутацію, яка згодом приводить мільйони глядачів на сторінку.Рецепт гарного відео-маркетингу простий: використовуйте різні типи контенту для досягнення конкретних цілей - наприклад, публікуйте відео-огляди продукту для прямих продажів. При цьому кожен ваш посил, тобто - повідомлення, повинно бути на мові обраної вами соціальної платформи.

Давайте розберемося, який формат відео краще обрати, щоб досягти максимальної кількості переглядів.

«Пам'ятайте, не всі типи відео можуть підійти саме вам»
1. Live video.
Виграшний напрям контенту, який за статистикою, затримує людей дивитися довше та викликає більшу взаємодію, отримуючи вчетверо більше коментарів, а це саме те, що суттєво впливає на обсяги.
2. About company.
Розкажіть про себе, покажіть свою команду, ваших клієнтів (звісно, якщо це дозволяє Політика Конфіденційності). Досить успішними є регулярні відео бекстейджу, де знімаються робочі та виробничі процеси.
У WOO контент такий, як ТREБА!
Залиште заявку.
3. Education video.
Це ролики, ціль яких - чомусь навчити чи поділитися досвідом. У цьому форматі головне - орієнтуватися на свою цільову аудиторію та показувати саме те, що корисно їм. Також, сюди можна віднести ролики-інструкції, які покроково пояснюють різні процеси.
«Зосереджуйтесь на унікальності та фішках вашої компанії»
Далі розберемо структуру відео та особливості, на які треба звернути увагу.
1. Довжина відео.
Максимальний дозволений розмір ролика - 120 хвилин. Звісно, час залежить від змісту, але будемо чесними: мало хто витримає перегляд 25 хвилин, не кажучи вже про більшу цифру. Так, як інформації сьогодні стає все більше, популярнішими стають короткі змістовні відео.

2. Обкладинка.
Відомий спосіб - обирати кульмінаційний стоп-кадр, і зараз залишається популярним, але не потрібно зловживати нечесними зображеннями, пусті очікування не те, що потрібно.

3. Найцікавіше повинно бути спочатку
.
Вам треба затримати глядача цікавим початком. Зазвичай людина дивиться перші 10 секунд, і тоді робить висновок, дивитися далі чи ні. Навіть YouTube запустив попередній програш відео.

«Покажіть те, що захочеться додивитися до кінця»
Важливо знати, що Facebook, на жаль, не зовсім органічна соціальна мережа. Тому, якщо ви хочете досягти успіхів, ви повинні рівноцінно фінансувати, як у якість змісту відео, так і в його рекламу. Створюйте цікавий контент та грамотно його поширюйте!


Сподобалась стаття? Розкажіть друзям!
Давайте почнемо співпрацю!
Залиште заявку, заповнивши контактні дані, і ми обговоримо ваш проект.
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних данних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності