Відправка повідомлень Інстаграм у дірект з ПК: як і навіщо?

Ви можете уявити свій день без Instagram? Команда WOO Company знає, що більшість людей щодня гортають стрічку, спілкуються, купують продукти й послуги саме завдяки цій соціальній мережі. Комунікувати тут ми звикли через коментарі та, звісно, повідомлення в direct. Більшість з нас заходять в Instagram зі смартфонів.

Але трапляються ситуації, коли потрібно потрапити на свою сторінку в Instagram зі стаціонарного комп'ютера чи ноутбука. Так картинка більша, в офісі ніхто не помічає, як ми «залипаємо» в телефон, батарея телефону «проживе» довше. І все б нічого, якби не складнощі написання приватних повідомлень в Instagram з вебверсії.
Як зайти в Instagram з комп'ютера?

Найпростішим способом входу в Instagram з комп'ютера є пошук ключового слова у пошуковику. Першим же результатом нам демонструється вебверсія соціальної мережі з можливістю входу в неї. Головне, пам'ятати свій логін та пароль, тоді проблем з входом взагалі не виникатиме. Або ж, якщо забули пароль, можна легко його відновити за номером телефону чи електронною поштою, які підв'язані до акаунту.

Ще один спосіб - завантажити програму Instagram на свій комп'ютер з Microsoft Store. Щоб в нього потрапити, необхідно в пошуковому рядку вбити відповідний запит, і система видасть необхідний сайт.

Якщо на панелі завдань є іконка магазину, клацаємо на неї.

Тепер потрібно завантажити додаток для Windows. Для цього введіть у графу назву того, що шукаєте - Instagram. У меню виберіть його і натисніть на завантаження. Увійти в Інстаграм з комп'ютера можна буде тільки після запуску утиліти. Для цього у верхній частині меню знаходимо «Запустити» і натискаємо.

Тепер вводимо адресу електронної пошти, своє ім'я або номер мобільного телефону в рядку «Ім'я користувача». Після пишемо пароль.
Що таке дірект і навіщо він нам?

Інстаграм – це вже давно не лише фотоальбом для публікації красивих моментів свого життя. Це бізнес, це дружба, це відносини. І уявити все це без приватних повідомлень неможливо.

Дірект дозволяє обмінюватись приватними коментарями, надсилати власні відео і фото, які не хочемо додавати в стрічку чи сторіс, пересилати дописи інших користувачів, створювати групові діалоги, щоб не дублювати одну інформацію та обговорювати з друзями чи колегами важливу і не надто інформацію.

Користуватися цим продуктом легко. Потрібно зайти в профіль соціальної мережі, перейти на вкладку у вигляді паперового літачка. Після цього увазі відкриється поле для відправки повідомлень. Таким чином дозволено не тільки спілкуватися, але виконувати операції, пов'язані з підприємництвом.
Як ми відправляли повідомлення в Інстаграм дірект з комп'ютера ще вчора?

Донедавна відправка повідомлень в дірект Instagram з комп'ютера було доволі проблемним заняттям. Звичного значка літачка для відправки повідомлень не було. І якщо ми хотіли відправити приватне повідомлення, потрібно було хитрувати.

Один зі способів – відправка повідомлень в direct через браузер. Щоб скористатись ним, шукаємо у звичному браузері https://www.instagram.com/. Якщо буде запропоновано виконати вхід, вводимо логін і пароль.

Після цього відкриється сайт Instagram з нашим акаунтом і фотографіями, але без можливості писати в дірект. Наступна дія: натискаємо правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці сторінки та вибираємо пункт «Переглянути код». Назва може змінюватись в залежності від браузера, яким користуємось.

Після цієї дії, знизу з правого чи лівого боку відкриється панель розробника. В ній натискаємо значок емуляції мобільних пристроїв. Вибираємо будь-який мобільний пристрій та оновлюємо сторінку. В такому випадку нас може не влаштовувати масштаб сторінки, тоді обираємо інший пристрій та знову оновлюємо сторінку.

Такі дії призведуть до зміни зовнішнього вигляду сторінки, а також зроблять доступною іконку приватних повідомлень.

І якщо з необхідним користувачем у нас вже було раніше листування, то можна безперешкодно продовжувати історію. Якщо ні, то заходимо в профіль обраного користувача, підписуємось і натискаємо кнопку «Надіслати повідомлення».

Це простий спосіб, який фактично дозволяє змінити вебверсію Instagram на звичну нам мобільну.

Також раніше доцільно було використовувати спеціальні програми, які допомагають надсилати повідомлення в дірект Інстаграму.

Одним із найпопулярніших стало безкоштовне розширення Google Chrome для використання дірект в Інстаграмі з комп'ютера, яке так і називається - Direct Message for Instagram.

Для його використання, встановлюємо розширення з офіційного магазину Chrome. Після установки праворуч від адресного рядка браузера з'явиться іконка дірект, натискаємо на неї. Після цього відкриється окреме вікно з вашим акаунтом.

По суті, все що робить це розширення - запускає вікно браузера з відкритим сайтом Інстаграм з потрібними параметрами, емуляцією мобільного пристрою. Це зручно, швидко і доступно в будь-який момент.

Також можна користуватись різноманітними сервісами для роботи в Instagram, які не лише дозволяють писати в дірект, а й дозволяють відкладати та планувати пости, дають розширену аналітику та полегшують перехід між декількома акаунтами.

Такими емуляторами зручно користуватись власникам інтернет-магазинам, SMM-спеціалістам та блогерам.

Вже знана серед клієнтів клініка схотіла вдихнути в себе нове життя.

Як відправляти повідомлення в Інстаграм дірект на комп'ютері вже сьогодні?

У 2020 році Instagram розпочав тестування найважливішої функції приватних повідомлень (Direct Messages), якою можна користуватися з веббраузера на комп'ютері.

Станом на сьогодні ця функція доступна практично кожному користувачу соцмережі. Direct для ПК зʼявився ще у січні минулого року, і з кожним місяцем розробники все активніше тестувати цю функцію. Прогрес в роботі вебверсії Instagram першими, традиційно, зауважили користувачі Twitter.

Щоб користуватись функцією дірект на комп'ютері, достатньо просто зайти в соціальну мережу. Додаток автоматично оновлюється. Перевірити можна в правому верхньому кутку програми, відкривши його в будь-якому браузері. Зараз у компʼютерній версії доступні всі функції, що є в мобільній, окрім відеочатів.

У новій версії платформи користувачі зможуть спілкуватися тет-а-тет, створювати групові чати, обмінюватися фотографіями тощо.

Доступ до приватних повідомлень в Instagram на ПК став довгоочікуваним доповненням для інфлюенсерів, брендів та інших, хто регулярно використовує прямий обмін повідомленнями.
Які ще новинки з'явились в діректі Instagram?

Повідомлення Instagram тепер об'єднуються з Facebook, а в майбутньому вони злиються і з WhatsApp. Ще на початку минулого року генеральний директор Facebook Марк Цукерберг націлився на інтеграцію Messenger, Instagram Direct і WhatsApp в єдину платформу обміну повідомленнями. Планована уніфікація повинна дозволити реалізувати обмін повідомленнями між цими службами з підтримкою наскрізного шифрування.

Бонусом до запуску можливості обміну повідомленнями між користувачами, сервіс Instagram Direct отримав велике оновлення, запозичивши ряд функцій у Facebook Messenger.

Нові інструменти Instagram для обміну повідомленнями включають зникаючі повідомлення, селф-стікери, налаштування емодзі та кольору чатів, нові способи блокування небажаних повідомлень, а також спільний перегляд роликів під час відеодзвінків.

Крім крос-платформної відправки повідомлень, користувачі Instagram і Facebook Messenger можуть також шукати профілі в обох базах одночасно. Втім, цю можливість можна відключити.

Світ соцмереж робить крок на зустріч нашому комфорту, насолоджуймось ним і надсилаймо приватні повідомлення в Instagram.
Читайте також:

Професія графічного дизайнера сьогодні стає все популярнішою та має неабиякий попит. Ми розпитали нашого гуру графічного дизайну Зоряна Суша про те, що потрібно робити, якщо ти тільки стартуєш в професії та хочеш розвиватись в ній.

Наша команда знає, як іноді складно розібратись з тим, що таке таргетинг, які його види існують, що рекламувати та, взагалі, чи потрібен таргет саме вашому бізнесу.

Клієнти, які звертаються до SMM-компаній хочуть чітко розуміти, які послуги вони надають та чого очікувати від співпраці з підрядником. Клієнт WOO Company отримує чітко відпрацьовані алгоритми роботи над проєктом, розуміє які кроки передбачені та як розвиватиметься наша співпраця.

Яка ціна, переваги та ефективність реклами у соц. мережі Інстаграм. Розбираємося разом.

Відповідаємо на питання власників бізнесу, які хочуть просуватися онлайн. Чому соц. мережі та інтернет-маркетинг важливі.

Woo розповідає, що таке таргетинг в соц. мережах, яка ціна та ефективність цього виду реклами. Замовити таргетинг в Україні.

Під бій курантів всі ми щороку загадуємо заповітні бажання. А ще завжди обіцяємо собі саме цього року втілити в життя всі пункти зі списку «План на 2021».

Гортаючи стрічку в соцмережі, ви так чи інакше потрапите на публікацію якогось популярного блогера. Навіть якщо ви не слідкуєте за інфлюенсерами особисто — це роблять ваші друзі, тому ви обов’язково почуєте від когось про того чи іншого блогера.

Насичений подіями 2020 рік значно повпливав на всі процеси в нашому житті. Не оминув він також соціальні мережі. Люди проводять у них ще більше часу, купують online частіше та почали значно більше їм довіряти.

Працювати з крутим всеукраїнським брендом — це виклик для будь-якої агенції. А якщо в справу вступає локальна агенція — то це подвійний виклик. Це і складно, і цікаво водночас. WОО SMM Company розповідає детальніше про те, до чого повинна бути готовою локальна агенція, якщо вона візьметься працювати з кимось дійсно великим.

У серпні 2020 WOO Company провели опитування серед власників бізнесу, підприємців, топменеджерів та інших людей, які так чи інакше перетинаються з маркетингом та можуть бути нам цікавими.