@vitalia_boyko (Віталія Бойко): мистецтво на незвичному полотні

Як стати особливим у мережі, де є понад 800 млн користувачів? Іноді, для цього достатньо прислухатись до себе та робити те, що подобається саме вам.
Кількість фоловерів: 73,3k
Місто: Одеса
Тема: art&lifestyle blogger
Надихаюча цитата: #vitalia_art_cup

Профіль одеської художниці Віталії Бойко – справжня ода морським пейзажам та легкості, що притаманна портовому місту.
На своїй сторінці дівчина у легкій та невимушеній формі ділиться цікавими спостереженнями, особистими історіями та корисними порадами.
Однак родзинкою профілю є те, що Віталія малює на одноразових стаканчиках та повторює сюжети на своїх фотографіях. Картини Віталії вражають своєю красою, але дівчина зізнається, що художньої освіти вона не має. У ВНЗ вона освоювала професію психолога.
Колись дівчина в одній з міських кав'ярень побачила одноразові стаканчики, на яких відвідувачі залишали побажання незнайомцям.
Дівчина подумала про те, що якщо на них можна писати, чому б не спробувати щось намалювати.
Так, одноразовий посуд став полотном для творчості. А коли стало зрозуміло, що захоплення серйозне, дівчина стала купувати його гуртом у мережі. До цього Віталія шукала стаканчики в магазинах або їх дарували їй друзі.
В її галереї є кілька фото Одеського оперу, інсталяція "Будинок сонця" на пляжі Ланжерон, старий автомобіль, що є окрасою кафе на перетині вул. Єврейської та вул. Катерининської, а також церкви Києва та Львова. Усього у художниці понад 100 робіт.
Завдяки тому, що зовні стаканчик покривається шаром паперу, художниця використовує різні фарби. До речі, використовувати посудину за призначенням після цього уже не можна, тому що фарби можуть нанести шкоду здоров'ю. Часто Віталія стає героїнею своїх картин, а зображення на стаканчику намагається точно повторити в реальності, щоб зробити фотографію, на якій одночасно буде і малюнок, і його "жива" копія. Як зазначає одеситка, дуже важливо продумати картину так, щоб потім можна було повторити її у реальності.


Ця арт-сторінка сповнена «повітря» та яскравих барв, а після її перегляду хочеться творити щось прекрасне. Пропонуємо пройнятися атмосферою моря, чайок та краси просто зараз – переглядаючи добірку фоторобіт Віталії.