Як підняти настрій за допомогою чат-боту?

Незабаром різдвяні свята, за святковим столом збереться велика та дружня родина. Але, як то кажуть, з нею добре тільки до фотографії ставати. Адже усім знайома ситуація, коли тітки та сестри двоюрідної бабці починають запитувати: коли весілля, за кого ти голосував, скільки заробляєш чи що ти думаєш щодо певної проблеми. Американські креативники знайшли вирішення.
Маркетологи з американського рекламного агентства Bozell до новорічних свят підготували подарунок для користувачів Інтернету. Вони розробили незвичайного різдвяного бота, який автоматично відповідає на усі запитання, що спадуть на думку вашим родичам. Найбільший успіх цього бота в тому, що він генерує влучні та смішні фрази, що значно піднімає настрій. По той бік стоїть команда, напевно, веселих копірайтерів.
Різдвяний бот доступний на усіх пристроях в будь-який час доби, це дуже зручно, адже родичі можуть завітати без попередження. Можна й потренуватися, поспілкувавшись з ботом і запам'ятати його відповіді, щоб під час застілля не звертатись щоразу до нього за допомогою. А ще, це гарний та цікавий спосіб вивчити англійську мову, тому що бот розуміє тільки її.
Ми вже писали про секрети маркетингу та успіху компанії Apple. «Революціонер» у сфері маркетингу Стів Джобс поділився зі світом основними правилами успішного ведення бізнесу.
Сподобалась стаття? Розкажіть друзям!